Hakkımızda

VİZYONUMUZ

Kültür, Sanat, Turizm, Organizasyon hizmetlerinde çeyrek yüzyıllık bir deneyim ve birikime  sahibiz.

Ulusal ve uluslar arası düzeyde prestij sahibi seçkin kurumların vizyon projelerinde başarılı çözüm ortaklığı yapan ASM ORGANİZASYON, bu bağlamda Kongreler, Paneller, Festival ve Şenlik, Kültür-Sanat Gösteri Organizasyon Programları gerçekleştirmiştir.

Tüm illerimizde ve bağlı ilçelerinde kamu kurumları, yerel yönetimler, meslek kuruluşları ve sivil toplum kuruluşlarına yüzlerce etkinlikleri başarıyla ve en verimli şekilde sonuçlandıran deneyimli yönetici ve çalışan kadrosu bulunan kurumsal vizyonumuz, yıllar boyu tercih edilme nedenimizdir.

 

MİSYONUMUZ

Çözüm ortaklığı yaptığımız kurum ve kuruluşların prejstijlerine ve kurumsal marka anlayışlarına uygun stratejik çözümler üretmek ve müşterilerimizin kurumsal-ticari etkinliklerini artırmak ve ihtiyaç duyacakları tüm gereksinimlerine profesyonel çözümler sunmak, kurumsal misyonumuzdur.

Ankara Sanat Merkezi, Türkiye’nin deneyimli ve profesyonel lider yöneticisi Haşim KAYABAŞI önderliğinde başarılı hizmetlerini sürdürmektedir.

 

ANKARA SANAT MERKEZİ Genel Sanat Yönetmeni Haşim KAYABAŞI;

1960 Karabük, Safranbolu doğumludur.

1985-1991 yılları arasında Kdz. Ereğli Erdemir Musiki Cemiyeti ve Ereğli Tiyatrocular Derneği’nde yönetmenlik ve oyunculuk hizmetleri vermiştir.

1991 yılında kurduğu Haşim KAYABAŞI Tiyatrosu, başarılı bir hizmet döneminin ardından, 1996 yılında Ankara Sanat Merkezi adını almış ve sektörde ulusal bir marka olmayı başarmıştır.

1992 yılında TRT-1 Televizyonunda Mehmet Ali Erbil’in sunduğu “Yakıştır” adlı yarışma programının birincisi olması yanı sıra, KAYABAŞI daha sonraki süreçte ATV ve SHOW TV’de yayınlanan kültür-sanat, eğlence içerikli yarışma programlarında çeşitli derece ve ödüller aldı ve bazı özel televizyonlarda kültür-sanat eğlence programları hazırlamıştır, bazı yerel gazetelerde köşe yazarlığı yapmıştır…